ONLINE NOP21 BIJEENKOMST VRIJDAG 15 SEPTEMBER 2023 THEMA: TRANSGENDER EN GESTALT
UITNODIGING VOOR JOU…. ÉN VOOR JOU…. ÉN DUS ÓÓK VOOR JOU IS DEZE UITNODIGING VOOR de 12e ONLINE NOP21 BIJEENKOMST
VRIJDAG 15 SEPTEMBER 2023 19:30 -21:30 UUR THEMA: TRANSGENDER EN GESTALT WAT ALS JOUW GENDERIDENTITEIT NIET OVEREENKOMT MET JOUW GEBOORTE GESLACHT?
NOP21 (NVAGT Ontmoetings Platform 2021) organiseert op 15 september a.s. een online-ontmoeting met als thema transgender zijn. Gastspreker: Jonathan Top. Johan Top, Gestalttherapeut, heeft een eigen praktijk aan huis en is gespecialiseerd in transgenderproblematiek. Hij heeft veel ervaring met dit thema, zowel op het persoonlijk vlak als wel door de vele cliënten die hij hierin begeleidt.
Heb je (veel) ervaring opgedaan als Gestalttherapeut met dit thema of juist nog niet? Wees er online bij om vragen en ervaringen met elkaar te delen! Als Gestalttherapeut kan je vroeg of laat in contact komen met een cliënt die worstelt met zijn/haar genderidentiteit. Vragen die dan opkomen, kunnen zijn:- Hoe is dat, leven als transgender? Hoe kijk je dan de wereld in?
- Wat doet het in de dynamiek met de omgeving?
- En hoe werk je als Gestalttherapeut met deze cliënten , wat helpt wel en wat niet?
We kijken uit naar deze ontmoeting ! https://us02web.zoom.us/j/8719798575?pwd=eEw2SVIrVTFUYUM5RUtOTjZjMkYyZz09
NOP21 OPROEP: WIE WIL ONS KOMEN VERSTERKEN? HEB JE INTERESSE, LAAT DIT DAN AAN ONS WETEN! Ien van Duijnhoven, Irma van der Meer, Karen Gielis